Hızla büyüyen güçlü kuruluş…

Merkont, 1996 yılından beri uluslararası deniz, hava ve kara taşımacılığının yanı sıra depolama, dağıtım ve proje taşımacılığı hizmeti verip özel lojistik çözümler üreten saygın bir kuruluştur. Merkont Taşımacılık; Mersin, İstanbul, İzmir, Gemlik,Antalya,İskenderun ve Trabzon şubeleriyle faaliyetlerine hızla büyüyerek devam etmektedir.

 

Kaliteli, yenilikçi, çok yönlü…

Uzun süreli iş ilişkileri hedefleyen şirket, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını analiz ederek onlara kaliteli hizmet sunma politikasını benimsemiştir. Türk pazarının kendi sektöründeki liderleri arasında yer alan Merkont, dinamik yapısını koruyarak, yenilikçi hizmet anlayışıyla üstlendiği sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirebilmekte ve her türlü talebi zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir. Lojistik sektörüne yetiştirdiği insan kaynağı ve yeni iş modellir geliştirmekte üstlendiği öncü rolle, adına yakışır başarılara imza atmaktadır.

Deneyimli ve uzman çalışanları ile iş hacmi genişliyor…

Merkont Taşımacılık başarısını, müşteri odaklı çalışma politikasına, uygun taşıma maliyetleri ile kaliteli hizmet vermedeki hassasiyetine, deneyimli ve uzman personeline borçludur. Yüklerin çıkış noktasından son noktasına kadar takip ve kontrolünü sağlayarak en iyi ve doğru hizmeti verebilmektedir. Merkont, sektördeki küresel ağını ve kaliteli hizmet anlayışını sürekli geliştirmektedir. Bu doğrultuda iş hacmi her geçen gün artış göstermektedir.

Misyonumuz..

Temsil ettiği seçkin global şirketler, oluşturduğu yaygın hizmet ağı, bilgi ve becerilerini sürekli artırdığı değerli çalışanları ile; ortaya koyduğu özenli ve rekabetçi çözümler sayesinde saygın imajını geliştirerek, müşterileri için seçkin çözüm ortaklarıyla farklılık yaratan hizmet kalitesini artırarak sürdürmek ve girişimleri ile yatırım yaptığı sektörlerde sürekli büyüyen önder şirket olmak.

Vizyonumuz…

Ülkemizin endüstriyel olarak gelişmiş ve gelişmekte olan her noktasında, gelişmiş teknolojik imkanlar ile ihtiyaçları karşılayan, gurur duyulan stratejik yatırımlar yaparak, sürdürülebilir yüksek gelir üreten ve bununla beraber yaşam standardı yükşek istihdam yaratan   en başarılı şirket olmak

 

TEMEL DEĞERLER

Güvenilirlik,

Konusunda Uzmanlık,

Dürüstlük,

Nezaket,

Gelişime Açık Olmak